Portfolio

#Projektas_ArN

Skandinaviško stiliaus interjeras 4 asmenų šeimai. Ramūs žemiškų spalvų tonai, natūralios,prabanga ir aukšta kokybe pasižyminčios medžiagos, ir vientisumas-esminiai šį projektą iš kitųišskiriantys elementai. Didelė erdvivirtuvė, kurioje užtenka vietos viskam, tame tarpe ir vis labiaupopuliarėjančiam “sandėliukui”, puikiai įsiliejusiam į bendrą visumą. Dar vienas kliento ypatingaspageidavimas-valgomojo zona šeimos vakarienėms, bei jauki neperkrauta detalėmis svetainė.

 

Namo interjeras Aalborg, Danija

113 m²

 

#Projektas_KbK

Kai užsakovo vizija erdvei 100% sutampa su dizainerio – belieka tik kurti ir džiaugtis rezultatais. Namai kurti su visapusišku užsakovo pasitikėjimu naudojant tiek modernios klasikos, tiek lofto idėjas ir jas apjungiant į bendrą visumą. Nedidelė erdvė medžiagiškumo, apšvietimo ir gerai apgalvoto išplanavimo pagalba sukuria erdvaus ir prabangaus buto įspūdį. Pristatome kiek kitokį “In home” projektą.

 

“Smagi istorija” – jau įpusėjus pirmo projekto darbus, sužinojome, kad teks viską nutraukti dėl specifinių statybinių nesusipratimų. Bet gera dalis ta – kad užsakovas greitai rado naują erdvę ir mums tereikėjo jau esantį dizainą perkelti į kitas erdves. Negalime būti labiau patenkintos rezultatu.

Lofto interjeras Kaune

46 m²

 

Fotografas: Gediminas Nadtočis @nate_made_photography

 

#Projektas_RuB

Kai kuri namus pagal konkretų poreikį labai lengva. Namai – gaminti kartu su draugais ir leisti laiką, jaukiems šeimos susibūrimams. O gal tiesiog užsidaryti vienam, su knyga ant sofos. Viskas funkcionalu, paprasta ir jauku.

 

Buto interjeras Vilniuje

60.00 

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė

 

#Vizualizacijos

#Projektas_DaK

Namai dviems, su ateities vizija. Šie namai visad pilni svečių, juoko ir bendravimo. Kiek uždara virtuvė leidžia truputį paslėpti chaosą, o bendra svetainės ir valgomojo zona puikiai tinka būriuotis. Šie namai taip pat puikiai leidžia kiekvienam rasti savo ramybės kampelį, kai norisi vienumos.

 

Kotedžo interjeras Vilniuje

120 m²

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė

 

#Projektas_VmN

Skandinaviškas interjeras – pagrindinė užuomina šiam interjerui. Labai aiški buvo tik virtuvės koncepcija pagal kurią dėliojosi kitos detalės, atspalviai ir bendra interjero dvasia. Šie namai skirti aktyviai 4 asmenų šeimynai, kuri labai mėgsta leisti laiką namuose kartu, bet tuo pačiu turėti savo ramybės kampą.

 

Kotedžo interjeras Vilniuje

120 

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė

 

#Vizualizacijos

#Projektas_SiN

Lengvas skandinaviško stiliaus interjeras, jaunai šeimai.
Pagrindinis noras buvo palikti kuo didesnę erdvę bei sukurti jaukų, modernų, erdvų bei šviesų interjerą, kurio pagrindiniu akcentu tapo natūralaus medžio dekoras. Sprendimai buvo priimamai gana greitai ir tvirtai, nuolat jaučiant klientų pasitikėjimą ir paramą.

 

Namo interjeras Vilniuje

201 

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė